eGroclin – Your Good Energy

Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej! Choć rower elektryczny Groclin model M mógł pochwalić się naprawdę solidnym wykonaniem, jego następca zyskał mocniejsze podzespoły i kilka usprawnień, które uprzyjemnią codzienne użytkowanie. Preorder rusza wraz z początkiem września, więc warto już dziś dowiedzieć się, dlaczego model M II to dobry wybór.

Komfort użytkowania naszego roweru elektrycznego zasłużył na parę szlifów, więc w modelu M II postawiliśmy na wygodniejszą manetkę gazu. Przerzutki 3×7 pojawiły się zarówno w damskiej, jak i męskiej wersji jednośladu. Druga odsłona roweru Groclin została też wzbogacona o podpórkę montowaną do ramy przy tylnym kole, dzięki której rower jest lepiej wyważony, a co za tym idzie – bardziej stabilny podczas postoju. Wzmocnieniu uległy również błotniki – tak, by jeszcze lepiej pełnić swoją funkcję.

Bezpieczeństwo użytkownika roweru stoi bardzo wysoko na liście naszych priorytetów. Nie mogło więc zabraknąć zmian także w tej kwestii. Groclin M II został wyposażony w lampki LED zasilane z akumulatora, które dla Twojej wygody uruchamiane są za pomocą osobnego włącznika na kierownicy. Tylna lampka została wyposażona w funkcję STOP. W wyposażeniu pojawił się także elektroniczny dzwonek, zasilany za pomocą akumulatora. Dbamy o to, byś zawsze był dobrze widoczny na drodze!

Kosmetyczne poprawki też mają znaczenie – zamiast naklejek, od teraz logotyp Groclin będzie schludnie schowany pod warstwą lakieru. Małe zmiany też nas cieszą, bo dzięki nim możemy oddać w Twoje ręce jeszcze bardziej jakościowy i dopracowany produkt. Przekonaj się na własnej skórze, że jazda na rowerze elektrycznym Groclin M II to czysta przyjemność!