eGroclin – Your Good Energy

Środowisko naturalne to nasze wspólne dobro, o które powinniśmy troszczyć się razem. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas współdziałanie z ludźmi, którzy wiedzą, jak istotna jest troska o otoczenie. Dziś z dumą możemy poinformować, że Groclin został oficjalnym partnerem Warty Poznań – połączyła nas wspólna misja i #ZielonaEnergia!

Informacja o współpracy z zespołem Ekstraklasy została ogłoszona przed meczem z Legią Warszawa, 14 sierpnia 2021 roku – wtedy też nasze jednoślady zostały oficjalnym rowerem elektrycznym Warty. Liczymy, że współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści. Wspólnie możemy wiele osiągnąć i z przyjemnością wspieramy zespół, który swoimi działaniami udowadnia, że los środowiska nie jest mu obojętny.

Jednym z celów Warty Poznań jest wspieranie ekologicznego dojazdu na mecze – transportem zbiorowym lub rowerem. To inicjatywa, którą w pełni popieramy! Także zdajemy sobie sprawę, że nawet niewielkie zmiany, dokonywane przez wiele osób, mają znaczący wpływ na środowisko.

Warto wspierać także inne działania klubu, np. stworzenie „Alei Warciarzy” czy ekologiczną pielęgnację murawy na stadionie Warty. Zachęcamy do śledzenia poczynań klubu – przy okazji na pewno usłyszycie także o nas!