eGroclin – Your Good Energy

Jazda na rowerze to świetna forma aktywności dla każdego, niezależnie od płci, wieku, miejsca zamieszkania czy masy ciała. Rower nie wyklucza, a szczególnie ten elektryczny! Jednoślad w e-wersji doskonale zrozumie zmęczenie ii pozwoli wybrać się na wycieczkę, na wieść o której dawniej rozsądek i kondycja mówiły zdecydowane „nie”. Może stać się towarzyszem najprzyjemniejszych chwil i przyczynić się do tworzenia najwspanialszych wspomnień – wystarczy mu na to pozwolić.

Rower elektryczny dla młodych ludzi

Czy to możliwe, żeby młode osoby potrzebowały wspomagania na rowerze? Oczywiście! Nie każdy ma czas i motywację, by utrzymywać kondycję na wysokim poziomie. Bywa jednak, że mimo to w głowie pojawiają się pomysły na długie wycieczki, rowerowe zwiedzanie, wypad za miasto na dwóch kółkach… Co robić, jeśli znajdują się chęci, a aktualna forma niekoniecznie na to pozwala? Rower elektryczny jest prostą odpowiedzią na to pytanie. Korzystanie z napędu nie oznacza całkowitej rezygnacji z aktywności, ale pozwala dopasować ją do swoich możliwości.

Rodzice na e-rowerze

Wraz z pojawieniem się nowych członków rodziny, często pojawiają się także nowe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Aktywność na świeżym powietrzu to zawsze dobra opcja! Nie oszukujmy się jednak – dla osoby, która nie jeździ regularnie, przejażdżka z dodatkowym obciążeniem w postaci pociechy w foteliku czy w przyczepce może być wyzwaniem. To wcale nie oznacza, że trzeba zrezygnować z dalszych wojaży do czasu poprawienia formy lub przesiadki dzieci na własne rowery. E-rower przychodzi z pomocą!

Sezonowa miłość rowerowa

Zapaleńców, którzy jeżdżą na dwóch kółkach przez cały rok nie brakuje! Jednak nie każdy lubi jazdę w ekstremalnych warunkach. Wiele osób traktuje rower jako formę rozrywki, a nie środek transportu. To jest jak najbardziej w porządku! Tyle, że nie zawsze wspiera budowanie kondycji, która pozwoliłaby na długie i ciekawe wycieczki. Spokojnie, sezonowe zrywy do aktywności i zwiedzanie świata na rowerze wcale się nie wykluczają. Rower elektryczny jest dobry dla każdego, bo pozwala osiągać wymarzone cele!

E-rower w drodze do pracy

Jak zwiększyć swoją aktywność, kiedy brakuje na nią czasu? Często można spotkać się z pomysłem, aby wpleść dodatkowy wysiłek w codzienne czynności, np. wybrać spacer zamiast jazdy tramwajem czy rower zamiast samochodu. Przesiadka na rower brzmi sensownie dla osoby, która mało się rusza, a do pracy ma kilka kilometrów. A jeśli ta odległość jest znacznie dłuższa? Spokojnie, nie trzeba mieć kondycji godnej zawodowego sportowca, żeby przejeżdżać codziennie kilkadziesiąt kilometrów. Rower elektryczny pozwala pokonać taki dystans z wysiłkiem dopasowanym do możliwości rowerzysty.

Sportowcy na rowerach elektrycznych

To jasne, że wspomaganie sprawdza się w przypadku osób o niezadowalającej kondycji, ale czy jazda na elektryku ma sens także dla sportowców? Wszystko zależy od sytuacji. Wystarczy wybrać się w góry, by spotkać sporo osób na rowerach elektrycznych. Znajdą się wśród nich zarówno turyści na co dzień stroniący od aktywności, jak i zapaleni sportowcy! Wiele osób chce poczuć emocje związane ze zjazdem, ale powrót na górę bez wspomagania może wykraczać nawet poza możliwości osób, które regularnie trenują.

Rower dla starszych osób

Rowery elektryczne często kojarzone są ze starszymi osobami i nie ma w tym nic złego! E-rower wspomaga zachowanie sprawności w podeszłym wieku, bo choć jazda na nim jest łatwiejsza niż na tradycyjnym jednośladzie, nadal stanowi zachętę do aktywności. O wiele przyjemniej jest jeździć z myślą, że kilometry nie są żadnym ograniczeniem – i dotyczy to osób w każdym wieku i każdej sytuacji!